پايگاه خبری تحليلی همدان پرس، نخستين رسانه آنلاین در استان همدان اعیاد شعبانیه، ولادت امام حسین (ع)، ولادت ابوالفضل العباس (ع)، ولادت امام زین العابدین (ع)، ولادت علی اکبر (ع)، ولادت حضرت قائم عجل الله تعالی فرجه و جشن نیمه شعبان را به تمامی مسلمانان تبریک عرض می کند.
 
 درباره ما | تماس با ما | شناسنامه | تعرفه آگهی | پیوندها | خبرنامه | آرشیو | نظرسنجی | جراید همدان | ارسال مطالب | RSS
 
 صفحه نخست | همدان ۲۰۱۸ | فرهنگ | مجلس | ورزش | حماسه | عکس | شهرستانها | شهر و شورا | شرکت‌هاتلگرام همدان پرس اینستاگرام همدان پرس
  یادداشت
تالار قرآن همدان بدنبال تفکری عظیم شکل گرفت
حمیدرضا طبی مسرور*
تحقق شهر دانش بنیان، تغییر نگاه مدیران را می طلبد
نرگس نوراله‌زاده*
  گفتگو
شهرداری‌ها در مدیریت شهری از نظرات نخبگان استفاده کنند
گفت و گو با ابراهیم کارخانه‌ای*
  گزارش
حمایت همه جانبه شهرداری همدان از ورزش همگانی و قهرمانی
معاون خدمات شهری شهرداری همدان اعلام کرد:

 تداوم خدمات رسانی نیروهای شهرداری همدان در مناطق سیل زده

خدمات رسانی نیروهای خدمات شهری شهرداری همدان در مناطق سیل زده لرستان ادامه دارد | ۱۰ دستگاه ماشین آلات از سوی سازمان مدیریت پسماند،٥٠ نفر نیروی خدمات شهری، سازمان مدیریت پسماند و آتش نشانی به همراه تجهیزات و مصالح عمرانی در قالب تیم های مختلف جهت بازسازی مناطق سیل زده لرستان اعزام شده و در حال امدادرسانی هستند.
رئیس کمیسیون اقتصاد، سرمایه گذاری شورای شهر همدان خبر داد:

 تدوین تقویم زمانی برنامه‌های سرمایه‌گذاری و گردشگری شورا در سال ۹۸

رئیس کمیسیون اقتصاد، سرمایه گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر همدان از تدوین تقویم زمانی و عملیاتی فعالیت های این کمیسیون در شش ماهه نخست سال ۹۸ خبر داد | اگر به دنبال رونق اقتصادی و افزایش سرمایه‌گذاری در شهر همدان هستیم ، نباید تنها به شعار بسنده کرد.
مدیر معاونت تاکسیرانی شهرداری همدان خبر داد:

 اجرای آزمونه پرداخت‌ الکترونيکی کرايه تاکسی در سه ایستگاه همدان

مدیر معاونت تاکسیرانی و حمل و نقل بار و کالای شهرداری همدان از اجرای آزمونه پرداخت الکترونیکی تاکسی‌ها در چند ماه آینده خبر داد و گفت: این طرح تا مدتی به صورت آزمایشی در سه ایستگاه و برای 105 تاکسی اجرا خواهد شد و پس از نتیجه مطلوب در تمام ایستگاه‌ها اجرا می‌شود.
رئیس شورای شهر همدان اعلام کرد:

 افزایش ۲۰ درصدی بهای آب‌وفاضلاب برای ایجاد زیرساخت‌ها شهری

درخواست آب و فاضلاب با محوریت سهم تبصره 3 برای انشعابات و آب‌بها در سالجاری و 3 ماهه سال 99 با افزایش 20 درصدی در صحن شورا مصوب شد | درآمد حاصله در زمینه تبصره 3 به منظور ایجاد زیرساخت های آب‌وفاضلاب شهری که فرسوده شده‌اند، خواهد بود که با تأکید بر ایجاد تسهیلات برای توسعه طرح‌های آب و فاضلاب و بهسازی سیستم فرسوده آن، مطرح است.
سرپرست مدیریت پسماند شهرداری همدان:

 ماشین‌آلات شهرداری همدان به مناطق سیل‌زده لرستان اعزام شد

۱۰ دستگاه ماشین‌آلات سنگین شامل کمپرسی و بابکت و همچنین نیروهای امدادی این سازمان برای خدمات‌رسانی به مناطق سیل‌زده لرستان ارسال شد | به دستور شهردار همدان امکانات و نیروهای امدادی این سازمان به مناطق سیل‌زده لرستان اعزام شده‌اند تا در امر پاکسازی مناطق به مردم خدمت‌رسانی کنند.
گردان: شعار "رونق تولید" را با همکاری یکدیگر محقق کنیم

 در نخستین صحن شورای شهر همدان در سال ۹۸ چه گذشت؟

همگان به‌ویژه مجموعه مدیریت شهری می‌بایست در راستای تحقق شعار سال ۹۸ مبنی بر «رونق تولید» کمک کنیم | پروژه‌های نیمه‌تمام شهری در اواخر سال گذشته قوت گرفتند که انتظار می‌رود این روند ادامه یابد و از سوی دیگر پروژه‌های جدیدی در سال 98 آغاز شوند تا کارهای ماندگاری در شهر همدان به یادگار بماند.
همدان‌گردی در یک روز؛

 ۵ اتوبوس ویژه گردشگری در همدان فعال است

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری همدان با بیان اینکه طی ایام نوروز ۵ دستگاه اتوبوس ویژه گردشگری در همدان فعال است، گفت: امسال محل استقرار ستاد اسکان و رفاه مسافران نوروزی با هماهنگی شهرداری و مرکز ستاد خدمات سفر در فرهنگسرای عین‌القضات همدان است.
در نشست خبری ستاد خدمات سفر همدان مطرح شد؛

 صوفی در نشست شهرداران جهان/۱۵۰ المان‌ فاخر نوروزی در همدان نصب می شود

بدلیل برگزاری رویدادهای همدان پایتخت گردشگری آسیا و چهلمین نشست اجلاس اعضای وابسته سازمان جهانی گردشگری در همدان، شهردار همدان به عنوان نماینده ایران به نشست شهرداران جهان در حوزه گردشگری دعوت شده است | ضوابط ورودی در طرح جامع شهر بزودی مشخص می شود و ساماندهی ورودی‌ها را پیگیری می کنیم.
سرپرست مدیریت رفع تخلفات شهری شهرداری همدان خبر داد:

 اجرای ۴۶ مورد رای تخریب و ۱۱۸ مورد رای پلمب در همدان

سرپرست مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری همدان گفت: امسال ۴۶ مورد رای تخریب و ۱۱۸ مورد رای پلمب در همدان اجرا شده است | موارد مذکور در خصوص پلمب محل‌های نگهداری و کشتار دام غیر مجاز، مراکز غیر مجاز شارژ سیلندرهای ال پی جی، واحدهای تجاری غیر مجاز (تغییر کاربری) و آسانسورهای غیر استاندارد اعمال شده است.
معاون خدمات شهری شهرداری همدان اعلام کرد:

 آماده باش ١٠ ایستگاه و ١٠٠ نیروی عملیاتی در شب چهارشنبه‌سوری

سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی و معاونتهای خدمات شهری مناطق چهار گانه شهرداری همدان با تمام ظرفیت خود به همراه اكیپ های مختلف با تجهیزات كامل به صورت آماده باش حضور خواهند یافت | سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی با آماده باش ١٠ ایستگاه و١٠٠ نفر نیروی عملیاتی در شب چهارشنبه‌سوری ، آماده ارائه خدمات ایمنی به شهروندان خواهند بود.
رییس سازمان آتش نشانی همدان اعلام کرد:

 آمادگی آتش‌نشانان همدان برای تامین ایمنی شهروندان در ایام پایانی سال

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان از آمادگی کامل آتش نشانان همدان برای تامین ایمنی شهروندان در روزهای پایانی سال، شب چهارشنبه سوری و ایام تعطیلات نوروز خبر داد | علاوه بر ایستگاههای ثابت ده گانه و ایستگاه های موقت گروه های موتور سوار آتش نشانی نیز در شب چهارشنبه سوری و همچنین روز سیزدهم فروردین در سطح شهر گشت زنی خواهند کرد.
از ٢٥ اسفند ماه؛

 میوه شب عید در غرفه‌های شهرداری همدان توزیع می شود

توزیع میوه دولتی در غرفه های توزیع میوه نوروزی در ٤٢ نقطه شهر از ٢٥ اسفند ماه مطابق نرخ مصوب در ستاد تنظیم بازار آغاز به عرضه میوه خواهند کرد که تا ٥ فروردین ماه ادامه دارد و در صورت توزیع میوه بوسیله تعاون روستایی تا ١٥ فروردین ماه تمدید می یابد.
رئیس کمیسیون نظارت شورای شهر همدان عنوان کرد:

 مدیریت ضعیف به شهر آسیب می زند/بررسی روند استخدامی نیروهای کنترل نظارت شهرداری

ما مدیر توانمند و جهادی انتخاب کردیم؛ اما برخی مدیران ناتوان زیرمجموعه موجب کندی کار شده، شهروندان را دچار مشکل کرده و نارضایتی ایجاد شده است | آن دسته از شهروندان که عوارض بهره‌برداری به شهرداری پرداخت می‌کنند؛ انتقال و دریافت مفاصا حساب و یا گواهی پرداخت وجه خود را درخواست دارند که شهرداری مفاصا حساب ارائه نمی‌دهد؛ این امر صحیح نیست.
در کمیسیون اقتصاد سرمایه گذاری و گردشگری شورا عنوان شد؛

 مشکل شرکت عصر طلایی هگمتانه ضربتی حل شود

جلسه این هفته کمیسیون اقتصاد سرمایه گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر همدان با حضور رئییس و اعضای شورا، مدیرکل دیوان محاسبات، نماینده سازمان بازرسی استان، معاون اداره کل اطلاعات استان، شهردار، معاونین، مدیران و کارشناسان شهرداری با محوریت بررسی فرایند سرمایه گذاری در پروژه پارک ملل توسط شرکت عصر طلایی هگمتانه برگزار شد.
در صحن شورای شهر همدان مطرح شد؛

 گلایه‎مندی از مدیریت و عملکرد مناطق یک و سه شهرداری/مصاحبه‌ها در جذب نیروی شهرداری سلیقه‌ای بوده است

در جلسه شورای شهر همدان از برخی تخلف‌ها در آزمون جذب نیروی شهرداری تا ایجاد فضای رشوه در شهرداری مطرح و گلایه‌هایی مطرح شد | در منطقه یک شهرداری مدیریت به اشباع رسیده و پاسخگوی نیازهای امروز نیست که این امر هم با ماله‌کشی هم درست نمی‌شود.
در صحن علنی شورای شهر؛

 افزایش نرخ کرایه تاکسی‌ همدان تصویب شد

با توجه به اینکه تصمیم بر اعلام نرخ‌های جدید تا قبل از پایان سال شد، با میانگین 28.3 درصد افزایش در نرخ تاکسی‌ها در مسیرهای مختلف تصویب و این مصوبه به کمیته انطباق ارسال می‌شود | تا پایان سال حدود دو جلسه دیگر صحن شورا برگزار و موارد مطرح شده در کمیسیون‌ها و نامه‌های ارسالی بررسی خواهد شد.
معاون خدمات شهری شهرداری همدان:

 طرح هفته پاكسازی از ١٨ اسفند ماه اجرا می شود

طرح پاکسازی معابر سطح شهر از 18 تا 24 اسفند با هدف رسیدگی ویژه به وضعیت نظافت شهر همدان جهت استقبال از بهار اجرا می‌گردد | ین طرح با همکاری نیروهای خدمات شهری، فضای سبز، سد معبر، حمل و نقل بار و مسافر، حمل و نقل و ترافیک، امور فنی و... به منظور پاکسازی، زیباسازی شهر، رفع موانع، نازیبائی‌های بصری و با برنامه ریزی منسجم اجرا می شود.
سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری:

 ۴۵ سایبان ویژه تاکسی و اتوبوس در همدان نصب شد

امسال 45 دستگاه سایبان جدید ویژه تاکسی و اتوبوس در همدان نصب شد | بر اساس مطالعات جامع حمل و نقل و ترافیک شهرداری همدان، این شهر نیازمند 900 ایستگاه توقف اتوبوس و تاکسی در مسیر رفت و برگشت است | روند ساخت این سایبان‌ها در سال‌های آینده نیز ادامه می یابد .
سرپرست معاونت اتوبوسرانی شهرداری همدان اعلام کرد:

 اختصاص ۲ اتوبوس برای ایستگاه راه آهن همدان

سرپرست معاونت اتوبوسرانی و پایانه‌های مسافربری شهرداری همدان از راه‌اندازی ایستگاه اتوبوس برای خدمت‌رسانی به مسافران مسیر راه‌آهن همدان به تهران خبر داد | در طول سال اتوبوس مسیر راه‌آهن همدان به مشهد فعال بود که طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته برای مسیر همدان ـ تهران نیز فعال خواهد بود.
در کمیسیون خدمات شهری شورای شهر همدان مطرح شد؛

 ممنوعیت حفاری‌های غیرضروری تا پایان نوروز/کاشت ۴۰۰ اصله درخت در سطح شهر

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر همدان بر لزوم ارتقای سطح کمی و کیفی خدمات‌رسانی در طرح استقبال از بهار تأکید کرد | در اجرای پروژه های شهری توجه حمل و نقل و ترافیک و تامین امنیت جانی مردم از مهمترین مقوله ها است و در معابری که لازم است پل عابر پیاده جهت عبور و مرور مردم نصب شود و در اسرع وقت اقدامات الزم به عمل آید.
شورای شهر همدان/14 دی 1394 ساعت 5:14
  اخبار داغ

 قیمت خودرو‌های خارجی در بازار

 شکایت یک روحانی به خاطر «بینی عروسکی‌اش»!

 استعفای برخی فرمانداران با هدف ورود به مجلس

 کاهش وزن با مصرف این مواد با معده خالی

 پمپئو: به دنبال اقدام نظامی علیه ایران نیستیم

 اعتراف به همسرکشی بعـد از ۵۵روز

 تلاش بی‌سابقه دلواپسان برای بازگشت به بهشت

 آتلیه‌ای که عکس‌های مستهجن از بچه‌ها می‌گیرد!

 افت مخاطبان سینما نسبت به سال ۹۷

 اولین بزرگداشت سعدی در شیراز پس از سیل

 عکس | چهارمین روز سی و هفتمین جشنواره جهانی فجر

 منیر فرمانفرمائیان درگذشت

 فعلا خبری از سهمیه‌بندی بنزین نیست

 منشأ هجوم ملخ‌ها به ایران مشخص شد

 شکایت نمایندگان لرستان و خوزستان از وزیر نیرو

 صفحه‌اول روزنامه‌های امروز 2 اردیبهشت 98

 سردار سلامی به فرماندهی کل سپاه منصوب شد

 محمود صادقی: طرح تحریم اپل را امضا نکردم

 جهرمی: از حق‌الناس کوتاه نمی‌آییم

 بازی کثیف؛ کلیک کنید و تمام زندگیتان را ببازید!

 12 ساعت جدال با مرگ در قبر

 روزنامه دولت: برخی فقط دنبال صید رای هستند

 مهمان‌ «ماه عسل»‌ در‌ «برنده باش»

 9کشته و زخمی در تصادف نیسان با ایسوزو

 تجارت ایران و اروپا به کمتر از نصف رسید

 صدور رایگان دفترچه بیمه برای سیل‌زدگان

 ایران، بهشت تعطیلات نیست!

 تولید دوچرخه مخصوص زنان تهرانی!

 کنکور امسال به تأخیر نمی‌افتد

 ضرغامی: در زمان مدیریت صدا و سیما، اشتباه کردم

 شرکت کننده «برنده باش»، ۱۰۰ میلیون برنده شد!

 مُشت، سیلی و خون در ورزشگاه یادگار امام تبریز

 فاجعه امنیتی؛ اطلاعات کاربران ایرانی لو رفت

 رحیمی: برخی درباره CFT وقت‌کشی می‌کنند

 فرمانده ناجا: طرح «گشت ارشاد» ادامه می‌یابد

 صدیقی: به جهنم که تحریم‌ها تشدید می‌شود

 رکوردزنی فرانسوی‌های غمگین با «نوتردام پاریس»

 صفحه‌اول روزنامه‌های امروز شنبه 31 فروردين

 عکس | سلام نظامی ارتشی‌ها به حسن روحانی

 حمایت از اقشار کم‌درآمد با یارانه نقدی یا کوپن؟

 رکورد ۵۸میلیونی محسن یگانه در یوتیوب

 یونانی‌ها در ارکستر ایرانی می‌نوازند

 کمک ۲میلیاردی مردم و ورزشکاران به سیل‌زدگان

 یک فضانورد زن رکورد دار اقامت در فضا می‌شود

 هجوم بیشتر ملخ‌ها در اردیبهشت‌ماه

 صفحه اینستاگرام رهبری رفع انسداد شد

 ایران، بهشت تعطیلات کاری!

 عکسِ نوید محمدزاده روی پوستر یک فیلم

 چقدر از فارغ‌التحصیلان بیکارند؟

 نمایش جدیدترین پهپاد‌های نیروی هوایی ارتش

مطالبات شهروندان از مدیریت شهری/14 دی 1394 ساعت 4:18
مرکز مطالعات و پژوهش های شورای اسلامی شهر همدان/14 دی 1394 ساعت 4:19
بانک ایده و نظر/14 دی 1394 ساعت 4:21
 صفحه نخست | فرهنگ | مجلس | ورزش | حماسه | عکس | شهرستانها | پیوندها | آرشیو | RSS
همدان پرس؛ رسانه آنلاین با مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به همدان پرس است و باز نشر مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است
info@hamedanpress.ir