تماس با ما | درباره ما | شناسنامه | تعرفه آگهی | پیوندها | خبرنامه | آرشیو | نظرسنجی | جراید همدان | ارسال مطالب | RSS
 
 صفحه نخست | فرهنگ | ورزش | مجلس | حماسه | عکس | شهرستانها | شهر و شورا | شرکت‌ها | همدان ۲۰۱۸تلگرام همدان پرس اینستاگرام همدان پرس
  یادداشت
شما باید ۵۰ سال کار کنید تا به امروز ما برسید!
پرویز محمدی*
بگذارید که استان هوایی بخورد
مهدی طاهری*
سفیر تاجیکستان:

 اساس و بنیان رشد اقتصادی کشورها توجه به گردشگری است

اساس و بنیان رشد اقتصادی بیشتر کشور ها توجه به گردشگری است بنابراین برای دستیابی به این هدف باید این پیوند با همدان عمیق تر شود | تاجیکستان از سالهای گذشته تبادلات خود با همدان را آغاز کرده و درصدد افزایش همکاری های فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی با این استان است.
رئیس اتاق بازرگانی همدان:

 همدان می‌تواند سهم بسزایی در بازار گردشگری جهانی داشته باشد

همدان می‌تواند سهم بسزایی در بازار گردشگری ایران داشته باشد | صنعت گردشگری و صنایع وابسته باعث نزدیکی ملت‌ها به یکدیگر، بهبود روابط و کیفیت زندگی انسان، استقرار صلح و گسترش تبادلات منطقه‌ای و تقویت همکاری‌های متقابل و حفظ میراث تمدن بشری خواهد شد
سفير بلغارستان:

 همدان ۲۰۱۸ معرف ميراث ناملموس ايران باشد

رویداد بین المللی همدان 2018 و انتخاب این شهر به عنوان پایتخت گردشگری آسیا در سال جاری میلادی، باید در کنار میراث مادی، برای حفاظت و معرفی میراث ناملموس ایرانیان به جهان برنامه ریزی کند | همدان با حفاظت از تنوع دینی می تواند جاذبه های گردشگری بسیاری ایجاد و منابع درآمدزای جدیدی برای خود تعریف کند.
استاندار همدان:

 شرایط سرمایه‌گذاری خارجی در استان همدان مهیا است

استاندار همدان با بیان اینکه امروز همدان تبدیل به مهد فرهنگ بشر دوستی شده است، گفت: شرایط در استان همدان برای سرمایه‌گذاری خارجی در عرصه‌های مختلف اقتصادی مهیا است | در سال 2018 ما در شهر همدان میزبان بیش از 30 کشور آسیایی و نمایندگان 180 کشور جهان هستیم که امیدواریم بتوانیم در تعاملات خود با میهمان سرافزاری قاره آسیا را رقم بزنیم.
رئيس سازمان زمين شناسی و اکتشافات معدنی ايران:

 ثبت «ژئوپارک اکباتان» در همدان را با جديت دنبال می کنيم

ثبت ژئوپارک همدان تحت عنوان «ژئوپارک اکباتان» را با جدیت دنبال می کنیم | گسل ها و شکستگی های الوند، ارزش ظرفیت های طبیعی این منطقه را دو چندان کرده است و باید به این مولفه ها، ظرفیت هایی طبیعی همچون گنج نامه را نیز اضافه کرد.
معاون برنامه ریزی و هماهنگی مناطق آزاد کشور:

 بدون تربیت نیروی انسانی نمی‌توانیم گردشگری پایدار را رهبری کنیم

ما پس از ایجاد زمینه‌های گفتمان، باید زمینه اموزش را فراموش نکنیم چرا که بدون تربیت نیروی انسانی نمی‌توانیم به صورت پایدار گردشگری را رهبری کنیم | مشکلات ما در سطح ملی نیز به دلیل ضعف ما در برنامه‌ریزی است بنابراین برای کسب نتیجه مناسب از چنین نشستی، باید دبیرخانه‌ای با برنامه مشخص ایجاد کنید.
با هدف پوشش اخبار "رویداد همدان ۲۰۱۸"؛

 سرویس خبری "همدان ۲۰۱۸" در پایگاه خبری همدان پرس آغاز به کار کرد

همزمان با حضور سفیران و نمایندگان کشورهای خارجی در همدان و با هدف پوشش اختصاصی اخبار و گزارش های خبری و تصویری و انعکاس مطلوب ویژه برنامه های اجلاس وزرای گردشگری کشورهای آسیایی و نیز اجلاس جهانی جهانگردی در همدان به عنوان دو رویداد بزرگ تاثیر گذار در آینده اقتصادی استان همدان سرویس خبری «همدان ۲۰۱۸» در پایگاه خبری همدان پرس آغاز به کار کرد.
رییس کمیسیون اقتصاد و گردشگری شورای شهر همدان تاکید کرد:

 ضرورت توجه به ظرفیت تپه عباس آباد در رونق گردشگری

رییس کمیسیون اقتصاد، سرمایه گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر همدان گفت: تپه عباس آباد همدان ظرفیت خوبی در رونق گردشگری دارد | مجموعه گردشگری تپه عباس آباد یکی از نقاط دیدنی و بی نظیری از لحاظ چشم انداز و سیما و منظر است که در کمتر شهری از ایران می توان نظیر آن را پیدا کرد.
روزهای ۲۱ و ۲۲ تیر در راستای رویداد همدان ۲۰۱۸؛

 استان همدان میزبان سفیران و نمایندگان کشورهای خارجی است

در راستای برنامه های این رویداد امروز و فردا، استان همدان میزبان نشست سفیران و نمایندگان کشورهای خارجی با حضور مسئولانی از وزارت اموراقتصادی و دارایی، وزارت امورخارجه، سازمان سرمایه گذاری خارجی و مدیران ارشد است | شرکت علیصدر به عنوان عضو سازمان جهانی گردشگری مقرر شده است تا برگزارکننده چهلمین اجلاس جهانی جهانگردی باشد.
با حضور خبرنگاران؛

 پوستر رويداد "همدان ۲۰۱۸" رونمایی شد

رشد ۳۷ درصدی صادرات صنایع دستی در سال ۹۶ نسبت به سال ۹۵، صدور پروانه برای ۲۲ خانه بوم گردی و رشد ۳۵ درصدی اقامت مسافران در سال ۹۶ نسبت به سال ۹۵ از اتفاقات مثبت سال گذشته در حوزه گردشگری بوده است | گفتمان سازی، فرهنگ سازی و تبلیغات در حوزه گردشگری مهمترین اهداف رویداد همدان ۲۰۱۸ است.
مدیر عامل شرکت سیاحتی علیصدر اعلام کرد:

 آغاز شمارش معکوس میزبانی همدان از چهلمین اجلاس‌جهانی‌گردشگری

شمارش معکوس برای میزبانی از چهلمین اجلاس جهانی گردشگری در همدان آغاز شد | با توجه به ورود گردشگری به فصل پیک سفر و همچنین میزبانی همدان از اجلاس جهانی جهانگردی، برنامه های تبلیغی محیطی در راستای میزبانی اجلاس جهانی گردشگری در سطح کشور از سوی شرکت سباحتی علیصدر در بستری متفاوت آغاز خواهد شد.
مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان:

 هیچ گونه نگرانی بابت اقامت مهمانان همدان_۲۰۱۸ وجود ندارد/افتتاح سه هتل در همدان

همواره این نگرانی در گذشته وجود داشت که ظرفیت مهمانپذیری هتلها و اقامتگاههای همدان پاسخگوی مهمانان برنامه های بین المللی نباشد که خوشبختانه با افزایش تعداد هتلها از لحاظ میزبانی نگرانی نداریم | دستگاه های اجرایی استان تا زمانی که اعتبارات رویداد همدان ۲۰۱۸ تخصیص نیافته از ظرفیت های داخلی، بودجه جاری و عمرانی خود برای ای رویدادها استفاده کنند.
معاون امور عمرانی استاندار همدان اعلام کرد:

 ابلاغ قطعی ۱۰ میلیارد تومان اعتبار برای رویدادهای همدان_۲۰۱۸

اعتبار در نظر گرفته شده برای رویدادهای همدان 2018، دوازده میلیارد تومان بوده که از این رقم 10 میلیارد تومان آن به صورت قطعی ابلاغ شده است | تبلیغات شرکت سیاحتی علیصدر در تهران سبب افزایش 60 درصدی بازدیدکنندگان در نوروز امسال از غار علیصدر شد | چهاربانده شدن علیصدر مصوب شده اما بدلیل تعدد پروژه ها، از طریق بخش خصوصی باید اجرایی شود.
مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر:

 چهلمین نشست اجلاس‌جهانی‌گردشگری آبان‌ماه در همدان برگزار می شود

امسال چهلمین نشست اعضای سازمان جهانی گردشگری از 21 تا 23 آبان‌ماه در هتل باباطاهر همدان برگزار می شود | بعد از ماه مبارک رمضان تبلیغات محیطی در راستای میزبانی اجلاس جهانی گردشگری علاوه بر همدان در چند شهر گردشگرپذیر نیز آغاز می شود | همدان در چهلمین اجلاس سازمان جهانی گردشگری میزبان 500 عضو این سازمان است.
مدیرکل میراث فرهنگی استان:

 پوستر رویداد همدان ۲۰۱۸ رونمایی می شود/ مسئول دبیرخانه استعفا داد

طراحی پوستر رویداد همدان ۲۰۱۸به اتمام رسیده و این پوستر به زودی رونمایی می شود | با استعفای مسئول دبیرخانه ۲۰۱۸، علی خاکسار معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان به عنوان مسئول جدید دبیرخانه معرفی شد.
مدیرکل میراث فرهنگی استان:

 رویداد "همدان پایتخت گردشگری آسیا" شهریورماه برگزار می‌شود

با پیگیری‌های انجام شده و بنا به جمع‌بندی سازمان میراث فرهنگی با وزارت خارجه، رویداد همدان پایتخت گردشگری آسیا از پنجم تا هفتم شهریورماه در همدان برگزار می‌شود | جشنواره اسب اصیل ایرانی نیز توسط بخش خصوصی در راستای رویداد همدان 2018 برگزار می‌شود و این جشنواره نیازمند 100 میلیون تومان اعتبار است که به صورت بین‌المللی برگزار شود.
به منظور برگزاری نشست اجلاس سازمان جهانی گردشگری؛

 بازرسان سازمان جهانی گردشگری وارد همدان شدند

هیاتی سه نفره از بازرسان سازمان جهانی گردشگری بازرسان سازمان جهانی گردشگری وارد همدان شدند | این هیات در سفر دو روزه خود به همدان، امکانات موجود از جمله سالن های کنفرانس و فضاهای برگزاری همایش های جنبی این اجلاس را مورد ارزیابی قرار می دهند و بررسی های لازم را برای راه اندازی یک دفتر کار و وسایل مورد نیاز آن انجام می دهند.
معاون امور عمرانی استاندار همدان عنوان کرد:

 رویداد "همدان ۲۰۱۸" فرصتی طلایی برای معرفی گردشگری استان

رویداد "همدان۲۰۱۸" فرصت طلایی برای بهره بردن از ظرفیت های گردشگری در همدان است | از جمله مواردی که باید در اصلاح و توسعه زیرساخت‌ها مدنظر قرار می‌گرفت سیمای شهری بود که شهرداری با توان پای کار آمد | تبلیغات و اطلاع‌رسانی در راستای برگزاری رویدادها و معرفی همدان در سطح جهان بسیار مهم است.
مدیر کل میراث فرهنگی همدان:

 حدود ۱۰ درصد مشاغل دنیا در حوزه گردشگری است/ لالجین همدان کوچکترین شهر جهانی صنایع دستی جهان

شهر لالجین همدان به عنوان کوچکترین شهر جهانی صنایع دستی است وقتی داوران بین المللی در بهار سال گذشته حضور پیدا کرده بودند برق را در چشمان آنها دیدیم و روزی که بازدید کردند مطمئن بودیم لالجین جهانی شود بنابراین 6 درصد جمعیت شاغل ما در صنایع دستی فعالیت می کنند و 8 درصد صادرات ما در مبدا ورود به استان مربوط به حوزه صنایع دستی است.
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد:

 حمایت نمایندگان همدان از فعالیت همدانی های ساکن تهران در مسیر توسعه همدان/ انحصار و تهجر موجود در همدان باید شکسته شود

نیاز داریم که همدانی های مقیم تهران دور هم جمع شوند علاوه بر این که باید برنامه های دیگر هم داشته باشیم زیرا استان های دیگر اجتماع قدرتمندی دارند و امروز می بینیم که اجتماع امروز دارد به بار می نشیند هر چند اولین مساله دیدار است اما پس از آن باید برنامه ریزی های دیگر نیز انجام شود.
همدان ۲۰۱۸/21 تیر 1397 ساعت 16:2
  اخبار داغ

 وزیر نیرو از مردم عذرخواهی کرد

 برگزاری دو کنکور در سال آینده

 نجات معجزه‌آسای مرد جوان از چاه ۵۰ متری

 «گذر موقت» نامزد ۶ جایزه از جشنواره آمریکایی شد

 ایرانی‎ها چه غذاهایی را بیشتر می‎خورند؟

 عوامل فیلم «دشمن زن» تجمع کردند

 صادرات برق ایران به عراق متوقف شد

 بارش باران و وزش باد در برخی از استان‌ها

 آماده طولانی ترین ماه گرفتگی قرن۲۱ باشید

 آمار خودرو‌های مشمول تخلف به وزارت اقتصاد رفت

 اجساد جان باختگان سانحه سنندج شناسایی شدند

 اصلاح تعرفه اینترنت تا پایان تابستان

 دیدار پُرحاشیه پوتین و ترامپ در هلسینکی

 لامپ‌هایی که تا صبح روشن می‌مانند

 عکس | غسل تعمید مندائیان در رود کارون

 انهدام ۵ تونل داعش در عراق

 اعلام شرایط ارز دیجیتال تا ۲ ماه آینده

 نرخ مطالعه در ایران مطلوب نیست

 تصادف خونین وانت پیکان با پژو با ۳ کشته

 آمریکا و ژاپن پیمان هسته‌ای خود را تمدید کردند

 هاشمی: پزشکان، بیماران را از داروی ایرانی نترسانند

 جزئیاتی از بسته پیشنهادی اروپا به ایران

 دامِ پوتین برای ترامپ در هلسینکی

 قتل زن مسافرکش به خاطر یک تلفن‌ همراه

 قطع گوشی‌های مسافری وارد فاز جدید شد

 آتش گرفتن ناگهانی L۹۰ در خیابان

 آخرین وضعیت ثبت نام وراث سهام عدالت متوفی

 نوبخت: کلید ما همه قفل‌ها را باز نمی‌کند

 کی‌روش خواهان بازگشت آزمون به تیم ملی شد

 دادستان: چرا رقص را به قلم قاضی نسبت می‌دهند

 حمله کیهان: عادل به دنبال پخش شنای زنان است!

 بَنر جنجالی؛ کدام زن همکار شوهر شما باشد؟!

 صفحه اول روزنامه‌های امروز سه‌شنبه 26 تیر 97

 گسترش روابط اقتصادی ایران و چین

 اختلاس میلیاردی در شهرداری پرند

 7 مدل آی پد جدید در راه است

 مرگ عجیب مرد جوان به خاطر پارس کردن سگ

 دسته گل پوتین برای رییس جمهور کرواسی

 دار و دسته «سلطان سکه» احضار شدند

 قوه قضائیه: مردم اموال «خاوری» را معرفی کنند

 سوپرجام؛ شاید وقتی دیگر

 جهانگیری: ایران، حبس شدنی نیست

 هر آنچه که بر مهمان جنجالی حالا خورشید گذشت

 ایران از آمریکا شکایت کرد

 مطهری: آغوش رئیس جمهور کرواسی، مادرانه بود

 جزئیات دستگیری دو هوادار «وحید مرادی»

 فینال جام جهانی ۲۰۱۸

 متلاشی شدن گروهک تروریستی ضد انقلاب

 نحوه دریافت ارز همراه حجاج اعلام شد

 بسیاری از طلاق‌ها در سنین پایین رخ می‌دهد

سازمان جهانی گردشگری (UNWTO)/21 تیر 1397 ساعت 18:15
 صفحه نخست | فرهنگ | ورزش | مجلس | حماسه | عکس | شهرستانها | پیوندها | آرشیو | RSS
همدان پرس؛ رسانه آنلاین با مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به همدان پرس است و باز نشر مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است
info@hamedanpress.ir