تماس با ما | درباره ما | شناسنامه | تعرفه آگهی | پیوندها | خبرنامه | آرشیو | نظرسنجی | جراید همدان | ارسال مطالب | RSS
 
 صفحه نخست | همدان ۲۰۱۸ | فرهنگ | مجلس | ورزش | حماسه | عکس | شهرستانها | شهر و شورا | شرکت‌هاتلگرام همدان پرس اینستاگرام همدان پرس
  یادداشت
۷۰ پیشنهاد برای تحقق اقتصاد مقاومتی
ابراهیم کارخانه‌ای*
انتقال پايتخت نياز يا ضرورت؟
امیر خجسته*
رهاوردي نوين در توسعه استاندارد ايران
ابراهیم کارخانه‌ای*
سهام عدالت به کام کارگزاران
بهروز نعمتی*
خط تخریب برای جبران ناتوانی
محمدعلی پورمختار*
بداخلاقی‌ها آفت سیاست ایران
محمدعلی پورمختار*
رئیس مجمع نمایندگان همدان در جمع سمن ها:

 طرح وزارت جوانان به زودی در مجلس تهیه می شود

امروز جوانان با مشکلات زیادی چون بیکاری، آسیب های اجتماعی و طلاق روبرو هستند و همه مسئولان باید در این زمینه اقدامات عملی و اجرایی در دستور کار داشته باشند | در بحث مفاسد اقتصادی با هیچ کس تعارف نداریم و از همه اهرم های نظارتی مجلس جهت مبارزه با مفاسد اقتصادی استفاده می کنیم و نمونه آن جلوگیری از میلیون ها تومان پول در بانک دی است.
آن‌قدر که در این پرونده اذیت شدم،‌ در زندان‌های صدام زجر نکشیدم

 ناگفته‌های خجسته از زوایای پرونده فساد در بنیاد شهید

پیشنهاداتی برای اصلاح ساختار تحقیق و تفحص مجلس ارائه کرده‌ام. ما باید مقتدرانه وارد تحقیق و تفحص بشویم نه اینکه کاری را شروع کرده و بعد رها کنیم | در همین کار تحقیق و تفحصی که ما پیش بینی کرده بودیم، یک سال و نیم است که بودجه تمام شده اما هنوز کار دارد دنبال می‌شود | ما برای همه چیز هزینه می‌کنیم، به جز برای مفاسد اقتصادی.
در نشست مشترک نمایندگان حوزه انتخابیه همدان با معاونین وزیر راه مطرح شد؛

 تاکید حاجی بابايی و خجسته در تسريع احداث راه آهن همدان - تهران

يكي از مصوبات اين جلسه در خصوص 13 کیلومتر از پروژه کنار گذر غربی همدان ارزیابی و آزادسازی آن بود که حداقل 10 کیلومتر از این مسیر در سالجاری آسفالت و به بهره برداری برسد | راه آهن تهران-همدان موقعیت فوق العاده استراتژیکی دارد که ما به دنبال سریع السیر شدن این پروژه هستیم تا در کمترین زمان مسافرین را از مرکز كشور به همدان منتقل شوند.
دبیر مجمع نمایندگان استان همدان:

 انتصابات در همدان، سیاسی و فامیلی است/بله قربان‌گویی مدیران دلیل عقب‌ماندگی است

نوع مدیریت از بالا به پایین منسوخ شده است چرا که اقتدار نظام در چارچوب قانون است، مدیریت باید بر قلب‌ها حاکم شود و نه اینکه دستوری، تحکمی و فاقد روح باشد | امروز استان با مشکلات زیادی چون رکود، بیکاری، درآمد و معیشت مواجه است در حالی که به دروغ گزارشات مثبتی به مقامات کشوری داده می‌شود | اما امروز سکوت به نظر بنده اجحاف در حق مردم است.
رئیس مجمع نمایندگان استان همدان:

 تحقيق و تفحص از استانداری همدان كليد خورد/ انتقاد از قلع و قمع مديران بومی/همدان جای تک تازی نیست!

از زمانی که مدیران جدید به استان آمدند سیاست همدلی را مد نظر خود قرار داده ایم، اما متاسفانه شاهد هستيم که در این مدت نیروی های بومی استان قلع و قمع می شوند و این روند مضر نخبه کشی ادامه پیدا کرده به طوری که جایگاه نیروهای بومی به هیچ وجه رعایت نمی شود | نباید طوری پیش برود که حال به جایی برسیم که مدیران ما اکثرا از سایر استان ها انتخاب شوند.
نماینده مردم تویسرکان:

 نوبخت دستور پیگیری خسارات باغ های گردوی تویسرکان را صادر کرد

بر اساس نظرات کارشناسان رسمی وزارت جهاد کشاورزی و رییس ستاد مدیریت بحران کشور که در سال 92 و پس از سرمازدگی باغ های به دعوت نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی در این شهرستان حضور یافت، در حدود 90 درصد باغ های گردوی تویسرکان بر اثر سرمازدگی در اردیبهشت ماه سال 92 دچار سرمازدگی شدند.
نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با همدان پرس مطرح کرد:

 مجمع نمایندگان استان به زودی تشکیل می‌شود/ دستگاههای اجرایی از ظرفیت نمایندگان برای توسعه استان استفاده کنند/ جبران نقص عدم حضور در کمیسیون کشاورزی و صنایع و معادن در کمیسیون بودجه

به زودی مجمع نمایندگان استان تشکیل می‌شود | مجمع نمایندگان استان به دنبال تعامل و همکاری با مسئولین استان برای شتاب بخشیدن به توسعه استان است | هیچ کدام از نمایندگان استان در حوزه صنایع و معادن و کشاورزی تخصص نداشتند و برای همین عضو این دو کمیسیون نشدند، اما حضور دو نماینده در کمیسیون بودجه این نقص را جبران می‌کند.
گزارش؛

 نمایندگان همدان راهی کدام کمیسیون‌های مجلس دهم شدند؟

با توجه به وجود معادن منحصر به فرد و نیاز همدان برای توسعه صنایع معدنی و تولیدی انتظار می‌رفت همچون مجلس نهم یکی از نمایندگان عضو کمیسیون صنایع و معادن شود که نمایندگان دوره دهم همدان تمایلی برای حضور و عضویت در این کمیسیون نداشتند | وضعیت نمایندگان استان همدان برای حضور در 14 کمیسیون تخصص مجلس دهم مشخص شده است
با پایان یافتن شمارش آرا؛

 حسن لطفی از حوزه انتخابیه رزن به بهارستان رفت

با پایان شمارش آرا دور دوم انتخابات مجلس دهم، حسن لطفی از حوزه انتخابیه رزن به مجلس شورای اسلامی راه یافت | بر اساس آرا دور دوم انتخابات مجلس دهم در حوزه رزن، حسن لطفی با کسب ۲۵۳۲۴ رای به عنوان منتخب مردم این شهرستان به مجلس رسید. رقیب وی عطالله سلطانی صبور نیز ۲۳۱۳۷ رای به دست آورد و از راهیابی به مجلس دهم باز ماند.
با پایان یافتن شمارش آرا؛

 احد آزادیخواه به عنوان دومین منتخب مردم ملایر راهی مجلس شد

با پایان یافتن شمارش آرا، حجت الاسلام احد آزادیخواه به عنوان دومین منتخب مردم ملایر راهی مجلس شد | رقیب دور دومی وی یعنی علیرضا امامی نیز ۳۳۵۵۴ رای کسب کرده تا با اختلاف از رسیدن به مجلس باز بماند. پیش از این و در دور اول این رقابت ها محمد کاظمی از حوزه انتخابیه ملایر به مجلس راه یافته بودند.
جشن سرنوشت؛

 پایان مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان همدان

مرحله دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان همدان، هم‌اکنون با پایان زمان رأی‌‌گیری در حوزه انتخابیه ملایر به اتمام رسید | پرونده مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی فردا در حالی در استان همدان بسته می‌شود که مردم ملایر و رزن منتخبین خود را نهایتا تا صبح روز شنبه 11 اردیبهشت‌ماه خواهند شناخت.
در گفت‌وگو با رئیس کمیسیون شوراهای مجلس مطرح شد:

 تغییر دو شهردار در ۲ سال خوب نیست/سیاسی‌کاری، آسیب جدی شوراها

وزیر کشور در خواست کرده که بحث مدیریت یکپارچه در مجلس بررسی شود و با توجه به اینکه در لایحه برنامه ششم توسعه کشور پیش بینی شده مطمئنأ در مجلس دهم این طرح اجرایی خواهد شد چراکه در حال حاضر شوراهای شهر در واقع شورای شهرداری هستند | تغییر و تحول خوب است اما به شرطی که بعد از انجام تغییر در مدیریت شهری شاهد برنامه و انجام کارها براساس برنامه باشیم
محمدرضا عارف در ملایر:

 مجالس گذشته بايد مسير تعالی كشور را بهتر ترسيم می كردند

مسيری كه شما شروع كرديد، قطعا بايد ادامه پيدا كند و اين مسير عقلانيت، آرامش، پاسخگويي به نيازهاي مردم، مسير رشد و تعالي كشور، اشتغال جوانان تحصيلكرده دانشگاهي، پاسخ به نيازهاي همه مردم، تلاش براي نابودي فقر در كشور، پاسخ به مطالبات زنان سرپرست خانوار و مسير پاسخگويي به همه نيازهاي كشور را در پي خواهد داشت.
از سوی شورای نگهبان؛

 صحت انتخابات حوزه انتخابیه همدان و فامنین تأیید شد

نظر به برگزاری انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در 7 اسفند ماه 94 و با عنایت به ماده 73 قانون انتخابات پرونده‌ حوزه‌های انتخابیه همدان و فامنین در جلسات متعدد شورای نگهبان مطرح و صحت انتخابات این حوزه مورد تأیید قرار گرفت.
با صدور پیامی صورت گرفت؛

 تقدیر"وزیری"از حضور حماسی مردم در انتخابات و تبریک به منتخبین

در بخشی از این پیام آمده است: با عرض تبریک خدمت منتخبین گرامی که مسئولیت نمایندگی مردم این دیار بر عهده ی یکی از آنان گذاشته خواهد شد از خداوند منان آرزوی توفیق برای خدمت به مردم عزیز شهرستان رزن و کشور را خواستارم، بی شک پیروز این عرصه همچون گذشته مردم هستند که با مشارکت بالا حماسه ای دیگر آفریدند.
با صدور اطلاعیه ای صورت گرفت؛

 تقدیرخجسته نماینده منتخب همدان ازحضور پرشکوه مردم درانتخابات

اینجانب به عنوان نماینده مردم شریف همدان در مجلس نهم و منتخب مردم شریف همدان در مجلس دهم، بر خود می بالم که یکبار دیگر مورد لطف و عنایت، اعتماد و اطمینان شما قرار گرفتم تا بار دیگر مسئولیت سنگین خدمتگزاری را با تمام وجود بر دوش بکشم و به سرانجام برسانم | اینجانب خود را مدیون شهدا، خانواده معظم شهدا و همه اقشار مختلف مردم می دانم.
رئیس ستاد انتخابات استان همدان:

 ۵۸ درصد مردم استان همدان آراء خود را به صندوق انداختند

داوطلبان معترض به نتیجه انتخابات 48 ساعت وقت دارند شکایت نامه خود را تقدیم فرمانداری ها کنند و اعضای هیات اجرائی و نظارت بر انتخابات در حوزه های اصلی هم یک هفته فرصت دارند نظر خود را به هیات نظارت استان و شورای نگهبان اعلام کنند | گروه سنی 26 تا 35 سال با 38 درصد بیشترین میزان نرخ مشارکت در این دوره به خود اختصاص دادند.
رئیس ستاد انتخابات استان همدان اعلام کرد:

 نتایج نهایی تعداد آرا ۶ حوزه انتخابیه استان همدان+اسامی

مردم پیام همدلی و همزبانی را که مقام معظم رهبری، سال 94 را به این نام مزین فرمودند در عرصه داخلی نشان دادند | مردم از آغازین ساعات صبح حضوری پررنگ داشتند و باید از همه عوامل تأثیرگذار چون هیأت‌ اجرایی و نظارت، کاندیداها و رسانه‌ها در حضور پرشور مردم قدردانی کرد.
ستاد انتخابات کشور:

  نتایج انتخابات مجلس خبرگان در همدان مشخص شد

ستاد انتخابات کشور روز یکشنبه نتایج پنجمین دوره از انتخابات مجلس خبرگان رهبری در استان همدان را اعلام کرد | 14 داوطلب نمایندگی شامل 13 مرد و یک زن در استان همدان در پنجمین دور از انتخابات خبرگان رهبری نامنویسی کردند که در جریان بررسی صلاحیت ها و انصراف شماری از داوطلبان در نهایت چهار داوطلب در عرصه رقابت باقی ماندند.
دبیر ستاد انتخابات استان همدان خبر داد:

 ورود حاجی‌بابایی و خجسته از حوزه همدان و فامنین به مجلس دهم

در حوزه انتخابیه همدان و فامنین حمیدرضا حاجی بابایی و امیر خجسته به عنوان منتخبان مردم همدان به مجلس شورای اسلامی راه یافتند | هنوز از ارائه آمار و ارقام انتخابات معذوریم زیرا صورتجلسات دو حوزه انتخابیه همدان و ملایر به ستاد انتخابات داده نشده است | انتخابات در دو شهرستان رزن و ملایر به دور دوم کشیده شد.
آرشیو قوانین/30 بهمن 1391 ساعت 0:46
آیین نامه داخلی/30 بهمن 1391 ساعت 0:46
قانون اساسی/30 بهمن 1391 ساعت 0:47
انتخابات ۹۴/20 تیر 1394 ساعت 1:8
  اخبار داغ

 آغاز جلسه علنی ۱۷ اسفند مجلس

 نامه سرگشاده علی مطهری به رییس قوه قضاییه

 استعفای دسته جمعی اعضای کمیسیون اصل ۹۰

 کارخانه: مشکل بیمه کارگزاران مخابرات حل شد

 نامه گلایه‌امیز حاجی‌بابایی به مجلس

 ساختمان خاطرات معاصر ایران؛ زنده بمان!

 نام چند نماینده مجلس در پرونده دوشغله‌ها

 پورمختار باز رئیس‌کمیسیون اصل90 شد

 نسخه الکترونیک «گزارش عملکرد امیر خجسته»

 تجمع اعتراضی مقابل مجلس

 طرح تشکیل سازمان ملی استاندارد نهایی شد

 پيگيري آزار و اذيت دانش‌آموزان از سوي مجلس

 مجلس هم رای به آلودگی بنزین پتروشیمی داد

 احمدی نژاد صنعت خودرو را به نابودی کشاند!

 خجسته: بودجه وزارت ورزش و جوانان ۲ برابر شد

 تقدیر نماینده همدان از بانک سپه منطقه همدان

 تصویب ۱۹۰۰ میلیارد برای آب و راه روستائی کشور

 اقتصاد مقاومتی باید عملیاتی و اجرایی شود

 بسیجیان دیدگاه تشکیلاتی داشته باشند

 موافقت نمایندگان مجلس با استعفای سنایی

 سلطانی صبور: برای مشکل آب شهرستان نگرانم

 استاندار همدان بی حاشیه کار کرده است

 تصاویر جلسه رأی اعتماد مجلس به کابینه 7

 تصاویر جلسه رأی اعتماد مجلس به کابینه 6

 تصاویر جلسه رأی اعتماد مجلس به کابینه 5

 تصاویر جلسه رأی اعتماد مجلس به کابینه 4

 تصاویر جلسه رأی اعتماد مجلس به کابینه 3

 تصاویر جلسه رأی اعتماد مجلس به کابینه 2

 تصاویر جلسه رأی اعتماد مجلس به کابینه 1

 زمان تعطیلات تابستانی نمایندگان مجلس

 نشست خبری نماینده مردم همدان+تصاویر

 معاون پارلمانی وزیر بهداشت برکنار شد

 نماینده اسدآباد در مجمع بین‌المجالس جهانی

 سومین کنگره سید جمال با حضور رئیس‌مجلس

 قوم‌گرايي در مسئله گردنه اسدآباد

 سلطانی خواستار جلوگیری‌ از راه‌اندازی "رایتل"

 پيام تسليت امير خجسته به نماينده‌ بابل

 خجسته: وحدت رمز عبور از سد تحریم ها

 حاجی‌بابایی به کمیسیون آموزش می‌رود

 نماينده اسدآباد رئيس مجمع نمايندگان استان شد

 برخورد قاطع با مرتکبین جرائم خشن

 مشكلات آب و برق ملایر همچنان باقي است

 نمایندگان استان در راهپیمایی ضد صهیونیستی

 راهپیمایی ضد صهیونیستی نمایندگان مجلس

 طلايي‌نيك قائم مقام معاون نظارت مجلس شد

 نمایندگان استان در صحن علنی 14 آبان+تصاویر

 وزیر کشور به کمیسیون شوراها می‌آید

 سوال ملی ۶ نماینده از وزیر آموزش و پرورش

 دستور جلسات این هفته بهارستان

 مرخصی شش ماهه آلیا از کمیسیون شوراها

 صفحه نخست | فرهنگ | مجلس | ورزش | حماسه | عکس | شهرستانها | پیوندها | آرشیو | RSS
همدان پرس؛ رسانه آنلاین با مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به همدان پرس است و باز نشر مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است
info@hamedanpress.ir