همدان پرس؛ «نخستین پایگاه خبری استان همدان» دارای پروانه فعالیت از هیات نظارت بر مطبوعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
 
 درباره ما | تماس با ما | شناسنامه | تعرفه آگهی | پیوندها | خبرنامه | آرشیو | نظرسنجی | جراید همدان | ارسال مطالب | RSS
 
 صفحه نخست | همدان ۲۰۱۸ | فرهنگ | مجلس | ورزش | حماسه | عکس | شهرستانها | شهر و شورا | شرکت‌هاتلگرام همدان پرس اینستاگرام همدان پرس
کد مطلب:  8779تاریخ انتشار:  14 مهر 1394 - 17:30
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
اخبار ویژه » جشنواره ۲۲ تئاتر کودک
بیست و دومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان - 123

 معرفی برگزیدگان بیست و دومین جشنواره تئاترکودک و نوجوان+تصاویر

در آیین اختتامیه بیست و دومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان برگزیدگان بخش های رقابتی بیست و دومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان معرفی شدند | تقدیر از برگزیده کارگردانی شامل تندیس جشنواره و دیپلم افتخار و تقدیرنقدی به محمدرضا جعفری لفوت برای نمایش آبدزدک اهدا شد.
به گزارش همدان پرس؛ در آیین اختتامیه بیست و دومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان برگزیدگان بخش های رقابتی بیست و دومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان معرفی شدند.

در بخش مسابقه نمایشنامه نویسی هیات داوران پنج نمایشنامه زیر را بدون اولویت به عنوان اثر برگزیده با اهدا لوح تقدیر و تقدیر نقدی معرفی کرد:

نمایشنامه دم پنبه ای نوشته لیدا شیرمرد، نمایشنامه میم مثل ماهی نوشته محمد فرجی، نمایشنامه آقای تبلت، آقای کتاب نوشته مریم اسلامی علی آبادی، نمایشنامه اتل متل ناز پری نوشته حمیده وحیدی و نمایشنامه پاهای هزار پا نوشته ندا حاج بابایی.


*برگزیدگان بخش مسابقه تئاتر خیابانی

کاندیداها: موسیقی نمایش آبدزدک نوید لاهیجی – علی حاج صادقی، موسیقی نمایش تو بگو تو چی سعید مردانی، موسیقی نمایش پاپا گروه موسیقی ماه آبی و موسیقی نمایش ربات ها احساس دارندحسین انصافی – بارمان اهورا

*بخش موسیقی

تقدیر از موسیقی برگزیده شامل تندیس جشنواره و دیپلم افتخار و تقدیرنقدی به نوید لاهیجی – علی حاج صادقی برای موسیقی نمایش آبدزدک تعلق گرفت.

*در بخش طراحی فضای نمایشی


کاندیداها: نمایش آبدزدک پوریا کریمی، نمایش تو بگو تو چی بهداد بلیغ فر و نمایش قصه ها روح الله سنایی

تقدیر برگزیده طراحی فضای نمایشی شامل تندیس جشنواره ، دیپلم افتخار و تقدیرنقدی به بهداد بلیغ فر برای نمایش تو بگو تو چی


*تقدیر بازیگر زن

تقدیر بازیگری شامل لوح تقدیر و تقدیرنقدی به سرکار خانم نرگس خاک کار برای نمایش خوان چندم خانه چندم تعلق گرفت

*تقدیر بازیگری مرد

کاندیداها: امید جلالی بازیگر آبدزدک، سعید سرشار بازیگر آبدزدک، محمد مجمدی بازیگر تو بگو تو چیو فرامرز قلیچ خانی بازیگر نمایش پاپا

تقدیر بازیگری شامل لوح تقدیر و تقدیرنقدی به فرامرز قلیچ خانی برای نمایش پاپا تعلق گرفت.

تقدیربرگزیده بازیگری مرد شامل تندیس جشنواره و دیپلم افتخار و تقدیر نقدی به آقای امید جلالی برای نمایش آبدزدک اهدا شد.


*تقدیر کارگردانی

تقدیر کارگردانی شامل لوح تقدیر و تقدیرنقدی به آقای بهداد بلیغ فر برای نمایش تو بگو تو چی

تقدیربرگزیده کارگردانی شامل تندیس جشنواره و دیپلم افتخار و تقدیرنقدی به محمدرضا جعفری لفوت برای نمایش آبدزدک اهدا شد.

*تقدیر طرح و ایده

تقدیر کارگردانی شامل لوح تقدیر و تقدیرنقدی به آقای بهداد بلیغ فر برای نمایش تو بگو تو چی

تقدیربرگزیده طرح و ایده شامل تندیس جشنواره و دیپلم افتخار و تقدیرنقدی به آقای محمدرضا جعفری لفوت برای نمایش آبدزدک اهدا شد.


*تقدیر ویژه

تقدیر ویژه شامل لوح تقدیر و تقدیرنقدی به هنرمند کودک نرگس صیفوری بازیگر نمایش بچه های کار و بازیگر نوجوان فاطمه عباسی برای بازی در نمایش اکوان اهدا شد.

برگزیدگان بخش مسابقه تئاتر نوجوان

*تقدیرموسیقی

کاندیداها:موسیقی نمایش های آب و دیگران – تیستوی سبز انگشتی – غولاقو – راه طولانی سلام – اینجا وضعیت غیر طبیعیه

هیات داوران در این بخش تقدیر موسیقی شامل لوح تقدیر و جایز ه نقدی به آقای یحیی موسوی برای نمایش راه طولانی سلام اهدا کرد.

تقدیر از برگزیده موسیقی شامل تندیس جشنواره و دیپلم افتخار و تقدیرنقدی به آقای صابر دارپویی برای موسیقی نمایش اینجا وضعیت غیر طبیعیه اهدا شد.


*تقدیر از برگزیده طراحی صحنه

کاندیداها: طراحی صحنه نمایش های رینالد روباهه- تیستوی سبز انگشتی – اینجا وضعیت غیر طبیعیه – راه طولانی سلام

تقدیر طراحی صحنه شامل لوح تقدیر و تقدیرنقدی به رامین کهن و امیر رضایی طراح صحنه نمایش تیستوی سبز انگشتی تقدیم شد.

تقدیر از برگزیده طراحی صحنه شامل تندیس جشنواره و دیپلم افتخار و تقدیرنقدی به آقای امید انصاری طراح صحنه نمایش اینجا وضعیت غیر طبیعیه! اهدا شد.


*تقدیر از برگزیده طراحی لباس

کاندیداها: طراحی لباس نمایش های غولاقو – رینالد روباهه- اینجا وضعیت غیر طبیعیه- راه طولانی سلام

تقدیر طراحی لباس شامل لوح تقدیر و تقدیرنقدی به خانم مهناز آقایی طراح لباس نمایش راه طولانی سلام.

تقدیربرگزیده طراحی صحنه شامل تندیس جشنواره و دیپلم افخار و تقدیرنقدی به خانم ناهید شیریان طراح لباس نمایش اینجا وضعیت غیر طبیعیه! اهدا شد.

*بازیگری زن

کاندیداها: انلی شکوری در نمایش تیستو سبز انگشتی- سحر آقاسی و لیدا وعیدی در نمایش غولاقو – لعیا عسلی نژاد در نمایش اینجا وضعیت غیر طبیعیه – شقایق زمانی در نمایش آتیس ها و پاتیس ها

تقدیر بازیگری زن شامل لوح تقدیر و تقدیرنقدی به خانم لیدا وعیدی بازیگر نمایش غولاقو و تقدیربرگزیده بازیگری زن شامل تندیس جشنواره و دیپلم افتخار و تقدیرنقدی به شقایق زمانی بازیگر آتیس ها و پاتیس ها اهدا شد.


*بازیگری مرد

کاندیداها: هیات داوران ضمن تقدیر از حضور موثر بازیگر پیشکسوت تئاتر مشهد آقای حسین طاهری کاندیداهای بازیگری مرد را به شرح زیر اعلام کرد: مهدی کاویان بازیگر نمایش آتیس ها و پاتیس ها- حامد مدرس در نمایش هاکلبری فین- حامد محمودی و امیر باباشهابی در نمایش اینجا وضعیت غیر طبیعیه- علیرضا رواندل در نمایش راه طولانی سلام – عبدالله آتشانی و سید علیرضا دری و فرزاد سلیمانی در نمایش غولاقو

لوح تقدیر این بخش به حامد محمودی بازیگر نمایش اینجا وضعیت غیر طبیعیه اهدا شد.

تقدیربرگزیده بازیگری مرد شامل تندیس جشنواره ، دیپلم افتخار و تقدیرنقدی به عبدالله آتشانی بازیگر ننمایش غولاقو اهدا کرد.


*تقدیر کارگردانی

کاندیداها: رامین کهن کارگردان نمایش تیستو سبز انگشتی – علیرضا ناصحی کارگردان نمایش آب و دیگران – امیر مشهدی عباس کارگردان نمایش غولاقو – سید جواد رحیم زاده کارگردان نمایش راه طولانی سلام- محمد مهدی کلهری کارگردان نمایش اینجا وضعیت غیر طبیعیه

تقدیر کارگردانی شامل لوح تقدیر و تقدیرنقدی به امیر مشهدی عباس کارگردان نمایش غولاقو تقدیم شد.

تقدیربرگزیده کارگردانی شامل تندیس جشنواره و دیپلم افتخار و تقدیرنقدی به محمدمهدی کلهری کارگردان نمایش اینجا غیر طبیعیه اهدا شد.


*تقدیر از بهترین نمایشنامه نویسی

کاندیداها: علیرضا ناصحی و میثم قاسمی نژاد برای نمایشنامه آب و دیگران – امیر مشهدی عباس برای نمایش غولاقو – محمد مهدی کلهر برای نمایشنامه اینجا وضعیت غیر طبیعیه- رئوف دشتی برای نمایشنامه راه طولانی سلام – کیومرث قنبری آذر و مسعود شاه کرمی برای نمایشنامه هاکلبری فین

نقدیر نمایشنامه نویسی شامل لوح تقدیر و تقدیرنقدی به امیر مشهدی عباس برای نمایشنامه غولاقو تقدیم شد.

تقدیربرگزیده نمایشنامه نویسی شامل تندیس جشنواره و دیپلم افتخار و تقدیرنقدی به محمد مهدی کلهر برای نمایش نامه اینجا وضعیت غیر طبیعیه اهدا شد.


*تقدیر از بهترین عروسک و عروسک گردانی

در این بخش تقدیربهترین ساخت عروسک شامل لوح تقدیر و تقدیرنقدی اهدا شد به طلیعه طریقی برای نایش آب و دیگران

تقدیربهترین عروسک گردانی و صدا پیشگی شامل لوح تقدیر و تقدیرنقدی اهدا شد به علیرضا ناصحی – علی باروتی- عطا مقیمی – سید میثم قاسمی نژاد- مجید عبدوس و خانم نسیم یاقوتی برای نمایش آب و دیگران

*تقدیر از بهترین گریم

در این بخش تقدیربهترین گریم شامل لوح تقدیر و جایهز نقدی اهدا شد به حسین تبریزی برای گریم نمایش غولاقو

*تقدیر ویژه از  شعر نمایشی

در این بخش تقدیرویژه شعر نمایشی شامل لوح تقدیر و تقدیرنقدی اهدا می شود به فریناز مختاری شاعر نمایش راه طولانی سلام


برگزیدگان بخش مسابقه تئاتر کودک

تقدیر از بهترین موسیقی

کاندیداها: یاسر ساکی مهر در نمایش چرکولک-  فرید نوایی در نمایش دختر بوته گوجه فرنگی – حمید رضا شجاعی در نمایش جادوگر کوچولو – سید احمد جعفرپور هاشمی در نمایش بیدیلی بیدان – میلاد کوشش و علیرضا اسدی در نمایش یه دنیای رنگی

تقدیر موسیقی شامل لوح تقدیر و تقدیرنقدی به آقای میلاد کوشش و علیرضا اسدی در نمایش یه دنیای رنگی و حمید رضا شجاعی در نمایش جادوگر کوچولو

تقدیربرگزیده موسیقی شامل تندیس جشنواره و دیپلم افتخار و جایهز نقدی به سید احمد جعفرپور هاشمی در نمایش بیدیلی بیدان اهدا شد.

*تقدیر از بهترین طراحی لباس

کاندیداها: روشنک کریمی در نمایش دختر بوته گوجه فرنگی – نگین عمرانی و سولماز ایمانی در نمایش بیدیلی بیدان- مهدی حبیبی در نمایش خانواده کارفینگل- فریبا دلیری در نمایش جادوگر کوچولو

تقدیر طراحی لباس شامل تقدیر و تقدیرنقدی به خانم ها نگین عمرانی و سولماز ایمانی در نمایش بیدیلی بیدان تقدیم شد.


*تقدیر از طراحی صحنه

کاندیداها: محمدرضا فلاحی در نمایش نترسک- مریم اکبری در نمایش دختر بوته گوجه فرنگی- مهدی نیک روش در نمایش جادوگر کوچولو

تقدیر طراحی صحنه شامل لوح تقدیر و تقدیرنقدی به محمد رضا فلاحی در نمایش نترسک اهدا شد.

*تقدیر از بازیگری زن

کاندیداها: فاطمه خدابنده لو در نمایش جادوگر کوچولو- مهشید حنیفه در نمایش یه دنیای رنگی – مریم اکبری در نمایش دختر بوته گوجه فرنگی – شهرزاد نظرپور در نمایش چرکولک- ملیحه مقیمی در نمایش دختر بوته گوجه فرنگی – سارا عبدالهی در نمایش بیدیلی بیدان

تقدیر بازیگری خردسال شامل لوح تقدیر و تقدیرنقدی به بازیگر خردسال گلبرگ اسدی برای بازی در نمایش یه دنیای رنگی تقدیم شد.


تقدیر بازیگری زن شامل لوح تقدیر و جایهز نقدی به ملیحه مقیمی در نمایش دختر بوته گوجه فرنگی و مهشید حنیفه در نمایش یه دنیای رنگی اهدا شد.

تقدیربرگزیده بازیگری زن شامل تندیس جشنواره و دیپلم افتخار و تقدیرنقدی به خانم مریم اکبری در نمایش دختر بوته گوجه فرنگی اهدا شد.

*تقدیر از بازیگری مرد

کاندیداها: هادی حسنعلی در نمایش جادوگر کوچولو- خالق استواری در نمایش نترسک- آرش صادقیان حقیقی در نمایش جادوگر کوچولو- امیر بابا شهابی در نمایش چرکولک- محمد سعید قلندری در نمایش بیدیلی بیدان – مسعود روستا در نمایش خانواده کارفینگل

تقدیر از بازیگری مرد شامل لوح تقدیر و تقدیرنقدی به آقایان آرش صادقیان حقیقی در نمایش جادوگر کوچولو و خالق استواری در نمایش نترسک تقدیم شد.

تقدیر از برگزیده بازیگری مرد شامل تندیس جشنواره و دیپلم افتخار و تقدیرنقدی به هادی حسنعلی در نمایش جادوگر کوچولو اهدا شد.



*تقدیر بهترین کارگردانی

کاندیداها: محمدرضا فلاحی برای نمایش نترسک- فریبا دلیری برای نمایش جادوگر کوچولو- حسن شیخ زاده برای نمایش بیدیلی بیدان- فریبا یعقوبلو برای نمایش یه دنیای رنگی – مزدک مهیمنی برای نمایش چرکولک

تقدیر کارگردانی شامل لوح تقدیر و تقدیرنقدی به حسن شیخ زاده برای نمایش بیدیلیی بیدان – محمد رضا فلاحی برای نمایشنترسک – و فریبا دلیری برای نمایش جادوگر کوچولو اهدا شد.

*تقدیر از بهترین نمایشنامه نویسی

تقدیر نمایشنامه نویسی شامل لوح تقدیر و جایهز نقدی به خالق استواری برای نمایشنامه نترسک و هادی حسنعلی برای نمایش جادوگر کوچولو تقدیم شد.

همچنین هیات داوران در این بخش به خاطر نگرشی نو و متفاوت و انسانی به دنیای کودک با اهدا لوح تقدیر و تقدیرنقدی از فریبا یعقوبلو تقدیر به عمل آورد.


*تقدیر ویژه

هیات داوران تقدیرویژه خود شامل لوح تقدیر و تقدیرنقدی به خاطر گرامیداشت هنرمندان فقید تئاتر کودک و نوجوان و عروسکی کامبیز صمیمی مفخم ، بیژن نعمتی شریف و حمید حمزه تقدیرویژه خود را به عادل بزدوده کارگردان نمایش آهای تو دیگه کی هستی اهدا کرد.

*برگزیدگان به انتخاب مخاطبان

تقدیر ویژه مردمی در بخش بین الملل به نمایش "چهل تیکه" از آفریقای جنوبی و برگزیده بخش کودک از دید مردم، به نمایش "یک دنیای رنگی" به فریبا یعقوب لو اهدا شد.

در بخش نوجوان نمایش منتخب آرای مردمی به نمایش "آب و دیگران" کار علی ناصحی اهدا شد.


تقدیر ویژه این بخش به نمایش "گلپری" کار محسن پورقاسمی که در بخش جنبی حضور داشت اهدا شد.

تقدیر ویژه بانک کشاورزی نیز به گردن واین از آلمان اهدا شد.



ایمیل مستقیم:   info@hamedanpress.irشماره پیامک:   500023370000
  برچسب ها: همدان پرس

همدان پرس

, جشنواره

جشنواره

نظر شما:
[ لطفاً از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید ]
نام: 
نظر شما: 
*
ایمیل: 
نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
*       
 
 صفحه نخست | فرهنگ | مجلس | ورزش | حماسه | عکس | شهرستانها | پیوندها | آرشیو | RSS
همدان پرس؛ رسانه آنلاین با مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به همدان پرس است و باز نشر مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است
info@hamedanpress.ir